» » Види та характеристики троянд

Види та характеристики троянд

 

Красиві витончені бутони, розкішний аромат та прекрасний вигляд, неможливо не зупинити погляд на цій привабливій квітці. Троянда - королева квітучих культур. Ці квіти - найбажаніше та найвитонченіше доповнення до будь-якого подарунку.

Троянди діляться на дикорослі та садові. Всі існуючі види та сорти підрозділяються більш ніж на 30 садових груп.

Різновиди троянд класифікують за такими ознаками, як їх походження, зовнішні декоративні дані (форма, величина, висота та форма куща, будова листя) та біологічні особливості (термін та кількість цвіту, морозостійкість, стійкість до хвороб) та зокрема їх призначення та використання.

Види троянд

Троянда має складне походження, адже виникла від багатьох диких культур. На сьогодні вони діляться на групи та види, серед яких: паркова, чайно-гібридна, поліантова, мініатюрна, напівплетюча, плетюча, грандифлора, флорибунда, грунтопокривна.

Різні види троянд мають відмінні ознаки за розміром та формою бутону (у вигляді чаші, кулі, ковшика), частотою цвітіння, забарвленням пелюсток - від ніжно рожевого до яскраво червоного. Розглянемо найбільш розповсюджені в декоративному квітникарстві.

Найкрасивішу квітку має чайно-гібридна троянда. Духмяний аромат, великий бутон від 8 до 16 см в діаметрі, подовженої форми, з міцними пелюстками, забарвлення може бути найрізноманітнішим - від чисто білого до темно багряного. Невисокі кущі, довжина стебла - до 1 м у висоту. Цвітуть майже все літо та осінь, крім того дуже добре переносять морози.

Вид під назвою флорібунда поєднує в собі особливості і чайних троянд і плетючих. Розмаїття кольорів вражає. Висотою кущ може бути від 50 см до 1,5 м. На одному стеблі може цвісти до 40 суцвіть красивих махрових квіток. Квітка складається з 25 пелюсток, а формою нагадує бокал. Цвітуть ці троянди все літо й осінь.

Клаймбери. Ця група стійка до морозів, а також може цвісти повторно. Деякі сорти мають імунітет до вірусних захворювань. Створена шляхом схрещування чайних троянд з виткими. Красиві суцвіття створюють мініатюрні (до 4 см в діаметрі) квіточки.

Дрібноквіткові троянди. Невеликі кущі до 25 см з темним смарагдовим листям. При цьому стебла можуть бути покриті шипами чи бути гладкими. Цвіт у троянди діаметром 2,5 см всього.

Є троянди, які буквально стеляться по землі. Самі по собі невисокі, проте довжина пагонів може сягати 3 - 3,5 м. Ці сорти займають велику площу буквально вкриваючи землю килимом з квітів. Адже дрібні квіти утворюють суцвіття з 40 - 45 квіток та наповнюють простір неймовірним ароматом. Цвіт має величезну кольорову гаму, а кожен сорт відрізняється ще й формою пелюсток.

Троянди від Family flowers

У квітковій майстерні https://family-flowers.com.ua/ представлені різні види троянд, що вирощують квітникарі майстерні власноруч.

Щодо кольорової гами, то тут можна підібрати сорти з всеможливими відтінками, переливами, обрамленням та двоколірним забарвленням. Висота стебла 60 - 80 см залежно від сорту.

В магазині Family flowers користуються популярністю сорти:

  • Троянда Фрідом, Чері О, Експловер, Ельторо з яскраво червоним забарвленням;
  • Біла троянда сорту Прауд;
  • Троянда Лимонад з різьбленими пелюстками й справді за кольором нагадує солодкий напій;
  • Троянда Пені Лейн має яскраво жовтий відтінок;
  • Джумілія - біла з рожевими краями ніжна квітка;
  • Улюблені всіма піоновидні, названі в честь Девіда Остіна;
  • Галузкові троянди, на одному стеблі кілька дрібних квіток. Виглядають однаково ніжно в букеті та поодинці.

Замовити букет з трояндами чи монобукет квітучих бутонів завжди можна за посиланням family-flowers.com.ua/product-category/bukety/bukety-z/bukety-z-troyand. Флористи з радістю виконають ваші побажання.

 

21 октябрь 2020 /
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Похожие новости

Найкращі бізнес подарунки для колег на всі випадки

Тематичні свята в колективі та дні народження завжди відбуваються гучно і весело. А яке свято без подарунків?

Льняний одяг: особливості носіння та переваги

Квітки льону виглядають просто дивовижно, проте їх цвітіння нетривале. Опівдні вони починають в'янути під гарячими променями сонця. Однак нетривале життя квіт не відображається на життєвому циклі

На яку роботу в Польщі можуть претендувати українські жінки?

Робота для жінок в Польщі користуються великою популярністю. Сьогодні жінки їздять на заробітки нарівні з чоловіками.

Гербіциди

Гербіциди використовуються при боротьбі з небажаною рослинністю (наприклад, бур’янами). Вони допомагають очистити землю хімічним методом.

Чи можна подати на аліменти будучи в шлюбі?

Яке б не було величне кохання, рано чи пізно воно вимушене проходити випробування побутом. І, на жаль, не завжди воно витримує, закінчуючись сварками.

3 правила створення прибуткового бізнесу в Інтернет, заснованого на захопленні, хобі, пристрасті або улюбленій справі!

Створення прибуткового інформаційного бізнесу в Інтернеті, заснованого на захопленні, хобі, пристрасті або улюбленої справи, можливо тільки за умови виконання трьох простих правил.
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Популярные новости
Как работает бумеранг и кто его изобрел?В Перу обнаружили древние захоронения — какие секреты хранят останки?Самый большой клад золотых монет в Великобритании«Оргонный накопитель» Вильгельма РайхаТайны космоса: вселенская панспермия?Насыпь в крепостьРечь и орудийная деятельность контролируются единым центром в базальных ядрахСпециализированные опылители способствуют сохранению редких растений