» » Раціональне використання сендвіч-панелей

Раціональне використання сендвіч-панелей

Сендвіч-панелі досить широко використовуються в будівництві при здійсненні процесу утеплення будівель на кінцевому етапі, або в процесі проведення ремонту та модернізації. Сендвіч-панелі відрізняються від інших утеплювачів саме тим, що мають щільну поверхню, як внутрішню, так і зовнішню. Це дозволяє в подальшому проводити декорування отриманої поверхні з сендвіч-панелей або підбирати вже готові вироби з нанесеним на них малюнком або рекомендованим декором. Це все дозволяє процес утеплення будівель поєднати з оновленням його зовнішнього вигляду.

Виробництво сендвіч-панелей

Для виробництва панелей використовується технологія пресування декількох шарів підготовленого матеріалу. Для отримання даного виробу спочатку готують утеплювач, який є середньою частиною, і зазвичай виготовляється з наступних матеріалів:

  • мінеральна вата;
  • пенопропілен;
  • скловолокно спеціальної обробки.

Утеплювач надалі перекладається з зовнішньої і внутрішньої сторони спеціальними щільними листами. Зовнішній і внутрішній шари методом пресування можуть виготовлятися з стружки, з додаванням відходів будівельних матеріалів і скловолокна. Отримані листи для пресування готових виробів сендвіч-панелей можуть використовуватися як однакової товщини, для внутрішньої і зовнішньої сторін, так і різної товщини, коли зовнішня сторона сендвіч-панелей виготовляється з посиленого шару з метою надати міцну площадку для нанесення декору в подальшому.

Реалізація сендвіч-панелі

Виробник, який виготовляє сендвіч панелі у Львові, реалізує їх безпосередньо зі складу, після гарячого або холодного пресування. Найбільш поширеним є спосіб гарячого пресування, так як саме при такому методі розширюються можливості щодо використання різних типів матеріалів, а також з більшою часткою ймовірності забезпечується висока якість і необхідна міцність майбутнього виробу.

В процесі реалізації, для раціонального використання в подальшому споживачем будматеріалів, здійснюючий продаж сендвіч-панелей виробник рекомендує правильно вибирати матеріали для роботи. Тобто мова йде саме про правильне використання різної товщини готових панелей і їх технічних характеристик. Якщо необхідно надалі наклеювати декор, то потрібно вибирати вироби з посиленою зовнішньою стінкою. А якщо шар з панелей не буде декорований, а закривається будь-яким будівельним матеріалом, то можна купувати вироби з менш товстими зовнішніми стінками, і відповідно більш низької вартості. Все це дозволяє при роботі на великих обсягах заощадити значні кошти.

Рекомендації від виробника покупцям

Виробник настійно рекомендує покупцям перед вчиненням оплати зв'язатися з провідним його замовлення менеджером, і обговорити всі деталі угоди, щоб відразу по прибутті коштів на рахунок виробника була дана команда на підготовку замовлення і заплановано його відвантаження. Це заощадить час покупцеві при отриманні і не дозволить створити будь-які форс-мажорні обставини у вигляді відсутності матеріалу на складі або несвоєчасного його відвантаження.

25 февраль 2020 /
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится

Похожие новости

Гербіциди

Гербіциди використовуються при боротьбі з небажаною рослинністю (наприклад, бур’янами). Вони допомагають очистити землю хімічним методом.

Квартирний переїзд від професіоналів, як він відбувається

Хоча б раз у житті кожного з нас доводилося переїжджати на нову квартиру і відчувати все незручності, які пов'язані з цим заходом.

Терміни та вартість просування сайту у Львові

Ми не даємо порожніх обіцянок, всі наші прогнози і розрахунки базуються на аналітиці та багаторічному досвіді роботи з проектами різних масштабів в самих різних тематиках. Ще на етапі розрахунку ми

Чи можна подати на аліменти будучи в шлюбі?

Яке б не було величне кохання, рано чи пізно воно вимушене проходити випробування побутом. І, на жаль, не завжди воно витримує, закінчуючись сварками.

3 правила створення прибуткового бізнесу в Інтернет, заснованого на захопленні, хобі, пристрасті або улюбленій справі!

Створення прибуткового інформаційного бізнесу в Інтернеті, заснованого на захопленні, хобі, пристрасті або улюбленої справи, можливо тільки за умови виконання трьох простих правил.

IKEA начал продажу солнечных панелей для дома

Шведский мебельный гигант IKEA начнет продажу солнечных панелей для дома в своих магазинах в Великобритании. Это лишь первый шаг в перспективном плане компании, дабы принести возобновляемые источники
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Популярные новости
Самый большой клад золотых монет в Великобритании«Оргонный накопитель» Вильгельма РайхаТайны космоса: вселенская панспермия?Речь и орудийная деятельность контролируются единым центром в базальных ядрахНасыпь в крепостьУникальные каменные орудия из Денисовой пещеры были изготовлены древнейшими денисовцамиКарантинный бунт в Севастополе в 1830 г.Грабитель гробниц на деле оказался жертвой