Гербіциди

Гербіциди використовуються при боротьбі з небажаною рослинністю (наприклад, бур’янами). Вони допомагають очистити землю хімічним методом.

Використовуються переважно на таких ділянках:

 • огороди;
 • сади;
 • -промислові зони.

Правильно підібрані гербіциди – це надійний помічник, а тому слід підійти до їх вибору з особливою увагою. На сучасному ринку існує декілька видів цих препаратів. Усі гербіциди поділяються на: а) препарати вибіркової дії; б) препарати суцільної дії. Вибіркові діють лише на певні види рослин, суцільні орієнтовані на знищення рослинності взагалі.

До вибіркових видів відносять (залежить від періоду використовування!):

 • грунтові;
 • досходові;
 • післясходові.

Роль гербіцидів дуже велика, адже без винищення небажаної рослинності ефективного врожаю не слід чекати – тому люди, що активно займаються сільським господарством та садівництвом, на практиці знають, яке значення мають гербіциди для землі.

При використовуванні гербіцидів необхідно приділити увагу безпеці, бо через невміле або недоречне користування цей препарат може винищити всю рослинність на ділянках, забруднити грунт, воду та шкідливо відзначитись на людському здоров’ї.

Якщо Ви вперше використовуєте препарат, то обов’язково дотримуйтесь всіх застережень й техніки безпеки. Бажано, щоб поруч була людина, яка вміє працювати з гербіцидами.

Фунгіциди

Фунгіциди – хімічний препарат, що використовується для винищення грибів. Також він здатен затримувати їх ріст і поширення.

Гриби у сільському господарстві – великий шкідник, який може винищити цілі культури або вагомо знизити якість продуктів. Тому фунгіциди широко використовуються як засіб захисту, профілактики та боротьби з хворобами рослин, що були спричинені грибами.

Існує декілька груп фунгіцидів, що різняться між собою хімічним складом та властивостями:

 • неорганічні (мідь, сполуки сірки, ртуть);
 • органічні;
 • біологічні (препарати живих організмів).

Фунгіциди є токсичними, тому використовуються у певній дозі, залежно від виду рослин. При передозуванні фунгіцидами рослина або пошкоджується, але залишається живою, або вмирає.

Крім того, в разі порушення правил використання та техніки безпеки фунгіциди здатні винищити всю рослинність, задати значної шкоди здоров’ю людини та оточуючому середовищу.

Увага! Якщо строк дії препарату вийшов, не слід його використовувати! Це дуже небезпечно!

Гербіциди та фунгіциди компанії Ірлен

Ірлен – організація, що займається розвитком аграрного ринку в Україні. За роки свого існування вона зарекомендувала себе з позитивної сторони.

До числа товарів входять найбільш популярні види гербіцидів та фунгіцидів, вироблених у спеціальній агролабораторії, де товар постійно перевіряється на практиці.

Також компанія має сертифікати, що підтверджують відсутність підробок серед препаратів. Ви можете особисто переконатись у цьому, якщо завітаєте на інтернет-ресурс.

 

03 ноябрь 2019 /
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится

Похожие новости

Квартирний переїзд від професіоналів, як він відбувається

Хоча б раз у житті кожного з нас доводилося переїжджати на нову квартиру і відчувати все незручності, які пов'язані з цим заходом.

Терміни та вартість просування сайту у Львові

Ми не даємо порожніх обіцянок, всі наші прогнози і розрахунки базуються на аналітиці та багаторічному досвіді роботи з проектами різних масштабів в самих різних тематиках. Ще на етапі розрахунку ми

Чи можна подати на аліменти будучи в шлюбі?

Яке б не було величне кохання, рано чи пізно воно вимушене проходити випробування побутом. І, на жаль, не завжди воно витримує, закінчуючись сварками.

3 правила створення прибуткового бізнесу в Інтернет, заснованого на захопленні, хобі, пристрасті або улюбленій справі!

Створення прибуткового інформаційного бізнесу в Інтернеті, заснованого на захопленні, хобі, пристрасті або улюбленої справи, можливо тільки за умови виконання трьох простих правил.

Что такое Сапонит

Сегодня часть мужской половины страдают эректильной дисфункцией или по- другому, импотенцией. Возникает данный недуг по многим причинам. Однако большая часть мужчин, не может себя заставить

Долголетие мужчины в его руках

В настоящее время многие мужчины среднего и пожилого возраста подвергаются такому заболеванию, как простатит.
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Популярные новости
«Фантастические твари»: животные, которые нас удивили в 2021 годуЧто происходит: квантовые компьютерыПочему в Арктике начал светиться снегСтранная наука – 20219 привычек, которые помогут дожить до 100 летОфринительные паукиИнформационная автократия – новый тренд мировой политикиУченые нашли новые данные о появлении жизни на Земле