» » Терміни та вартість просування сайту у Львові

Терміни та вартість просування сайту у Львові

Ми не даємо порожніх обіцянок, всі наші прогнози і розрахунки базуються на аналітиці та багаторічному досвіді роботи з проектами різних масштабів в самих різних тематиках. Ще на етапі розрахунку ми визначаємо оптимальний бюджет проекту і його терміни.

Ми використовуємо зручні схеми взаєморозрахунків - в залежності від цілей і способу оцінки результатів проекту:

 • Просування сайту у Львові з оплатою за позиції.
 • Просування сайту з оплатою за трафік.
 • Оплата за клієнтів.
 • Оплата за просування сайту за кількома показниками (KPI).
 • У разі недосягнення прогнозованих показників ви завжди захищені фінансово! Гарантією якості нашої роботи для вас є відсутність передоплати під час просування, оплата в кінці місяця за фактом досягнутих результатів.

 

З нашого досвіду, позитивна динаміка з'являється протягом 1-3 місяців після проведення оптимізації сайту. Для досягнення відчутного результату потрібно від 6 місяців до 1 року і більше.

Все залежить від:

 • Віку і технічного стану сайту.
 • Поточної наповненості контентом.
 • Тематики ресурсу.
 • Конкурентних факторів.

Приїжджайте до нас на зустріч, і ми з задоволенням обговоримо вашу задачу в колі наших фахівців, підготуємо план просування, розробимо бюджет і зробимо прогноз результатів.

Ми є унікальною компанією з просування сайтів в ТОП-10 Яндекса і Google. Наша унікальність - у відмінному від широкого ринку підході до роботи:

Ми завжди домовляємося про гнучких умовах роботи, які зручні в першу чергу нашому клієнтові.

Ми глибоко занурюємося в кожен проект і його цілі. Системний підхід, вивчення бізнесу замовника, робота з урахуванням всіх відомих чинників ранжирування пошукових систем дозволяють досягати кращих результатів і просувати сайти в ТОП-10 максимально швидко.

Всі розрахунки на етапі просування ми виробляємо в кінці місяця, так як в цьому випадку ми довіряємо замовнику, а він довіряє нам.

Ми гарантуємо позитивну динаміку результатів протягом усього проекту.

Ми не робимо гучних заяв про величезні знижки, про безкоштовні роботах і можливості встигнути купити тільки сьогодні і зараз - ми знаємо, що SEO працює не так. Краща наша реклама - це наші результати. Тому нас рекомендують, до нас повертаються, і нас цінують за виконання обіцянок.

Якщо ви хочете зробити свій сайт ефективним інструментом продажів, замовляйте курс SEO у Львові вже сьогодні.

За матеріалами: www.taina.com.ua

05 сентябрь 2018 /
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится

Похожие новости

Чи можна подати на аліменти будучи в шлюбі?

Яке б не було величне кохання, рано чи пізно воно вимушене проходити випробування побутом. І, на жаль, не завжди воно витримує, закінчуючись сварками.

3 правила створення прибуткового бізнесу в Інтернет, заснованого на захопленні, хобі, пристрасті або улюбленій справі!

Створення прибуткового інформаційного бізнесу в Інтернеті, заснованого на захопленні, хобі, пристрасті або улюбленої справи, можливо тільки за умови виконання трьох простих правил.

Уникальный Техно Портал

Поиск и покупка товаров в интернете на сегодняшний день – удобно и практично. На данный вид покупки перешло большое количество современных людей.

Пару дельных совета от специалистов о внутренней оптимизации

На сегодняшний день продвижение сайта стало чем - то страшным и непосильным. А слово "SEO" и вовсе может испугать многих.

Неужели метеорит может содержать воду?

Все помнят, что буквально несколько лет назад метеорит упал в город Челябинск. Это было ошеломляющее известие. Об этом говорили по всем телеканалам и писали в газетах. 
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Популярные новости
«Фантастические твари»: животные, которые нас удивили в 2021 годуЧто происходит: квантовые компьютерыПочему в Арктике начал светиться снегСтранная наука – 20219 привычек, которые помогут дожить до 100 летОфринительные паукиИнформационная автократия – новый тренд мировой политикиУченые нашли новые данные о появлении жизни на Земле